Skip to main content
Vraag

vraag over seks in omkleedhokje zwembad

  • April 10, 2025
  • 3 reacties
  • 1482 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Hoi, ik ga dus binnenkort met een meisje samen seks hebben in een omkleedhokje van een zwembad alleen mijn vraag is nu: welke standjes kan ik het beste doen in een omkleedhokje? Want het is wel een kleine ruimte.

3 reacties

Diana
Forum|alt.badge.img+13
  • Vaste gast
  • April 11, 2025

Waarom zou je dat eigenlijk willen doen.  Ik kan honderd plekken bedenken waar het fijner is om seks te hebben dan met je voeten op een natte vloer in de geur en het lawaai van een zwembad waar iedereen je kan horen.


Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • April 11, 2025

Hoi hoi

Beste advies is een groot hokje pakken. Jullie moeten natuurlijk stil blijven.

Je kan haar op een bankje laten zitten als die een beetje hoog zijn. Of jij gaat zitten en zij komt op jouw zitten. Of til haar op en druk haar tegen de wand. Ze kan ook vooroverbukken met handen op de bank.

Kijk goed of jullie voeten niet gezien worden.

Liefs

Kim


Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • April 11, 2025

Ze man inderdaad op jou zitten of je duwt haar tegen de wand aan met haar rug en haar benen om jouw rug heen. Pas wel op dat er gee cameras zijn!