Skip to main content
Vraag

vingeren

  • May 9, 2026
  • 5 reacties
  • 677 Bekeken

Hallo iedereen,

 

Ik trek af op meisjes die ik mooi vind van mijn school. Als een meisje mij mooi vind zou zij dan op mij vingeren?

5 reacties

Forum|alt.badge.img+2

ik denk niet meteen dat ze eerst een crush op je moeten hebben ofzo. niet alleen knap vinden denk.


kleinbloempje
Forum|alt.badge.img+4

Dat zou natuurlijk kunnen. Maar eerlijk is eerlijk, ik vinger me nooit terwijl ik aan een mooie jongen van school denk. Maar misschien doen andere meisjes dat natuurlijk wel.

Hoop je dat ze dat doen? ​@Anoniem2.0222 


Forum|alt.badge.img+2
  • Praat goed mee
  • May 20, 2026

Ik denk wel eens aan jongens als ik wrijf maar meestal niet


Diana
Forum|alt.badge.img+14
  • Vaste gast
  • May 20, 2026

Meisjes zijn o.h.a. niet zo visueel, Ze hoeven niet altijd aan een bepaalde  persoon of situatie te denken om opgewonden te worden.  Je concentreert je op het gevoel en als het goed is, denk je aan niets anders meer. Vriendje en ik kijken soms samen porno . Als ik na een tijdje genoeg opgewonden ben, hoef ik niets meer te zien en sluit ik mijn ogen  terwijl ik me naar een orgasme masturbeer.  Vriendje niet: die blijft kijken tot hij klaar komt.  Ook als we zonder porno masturberen,  kijkt hij voortdurend hoe ik het bij mezelf doe.

Maar het kan natuurlijk altijd dat een meisje aan jou denkt als ze vingert.  Of een jongen, dat kan ook. Is er een bepaald meisje waarvan je hoopt dat ze op jou masturbeert?


Forum|alt.badge.img+8
  • Vaak actief
  • May 30, 2026

Het zou kunnen maar het gaat om een totaal gevoel.  Het kan een starter zijn en de fantasie en het lichaam doet de rest. Het klopt wat ​@Diana  zegt. We zijn niet alleen visueel en soms helemaal niet zelfs. Alhoewel ik voor de aanblik van de lekkere kuiten,  kilts en de gedachte wat daar onder zit van enkele mooie jongens graag een uitzondering maak 🤭🥰 maar ook dat komt deels door hun totale persoonlijkheid, naast hun sexy lijf.  Groetjes Tjempie xxx