Skip to main content

seks ervaring

  • January 30, 2026
  • 30 reacties
  • 3393 Bekeken

Toon eerste bericht

30 reacties

Juu
Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • March 8, 2026

@Emmi_10

Hey mijn eerst was op vakantie met mijn vakantie liefde 


Forum|alt.badge.img+2
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • March 16, 2026

@Juu 
Hey ​klinkt leuk! Wil je er meer over vertellen?


Forum|alt.badge.img+2
  • Praat goed mee
  • March 16, 2026

Blijkbaar is de ontmaagding GeWeLdIg!


Forum|alt.badge.img
  • Weet de weg
  • March 16, 2026

Ik weet niet zo goed wat je wilt weten. Ik had vanaf redelijk jonger seks dan de meesten. Mijn ontmaagding was pijnlijk en niet fijn. Ik had toen een ouder vriendje. Daarna nog vaak ouder. nu ook, maar ook wel jonger gehad.

De spanning rond de seks, het plezieren, het klaar komen van de jongen, dat is allemaal super fijn. maar soms doet het ook best wat pijn.


Juu
Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • March 17, 2026

@Juu 
Hey ​klinkt leuk! Wil je er meer over vertellen?

Hey

Ik was op vakantie ik leerde hem kennen bij het zwembad hij kwam 🇧🇪 hij was super knap en  sportief lichaam en hij had interesse in mij wat praten en zo en voelde goed en we hadden wat gevoeld aan elkaar  en vroeg of  ik wilde dat wilde ik wel en toen was mijn eerst keer was wel pijnlijk maar hij was super lief hij wist wat hij deed missionaris  69  ik weet ook zelf dat het te snel was maar toen voelde het goed ik was 14 en ik was er ook klaar voor en ik wilde het ook  hij was  rond 16 a 17 denk ik