Skip to main content
Vraag

hebben jullie een wc rol op jullie kamer

  • March 25, 2026
  • 5 reacties
  • 419 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Hallo

hebben jullie een wc rol op jullie kamer voor na het rukken.zo ja hebben jullie die wc rol gevraagd …

Groetjes

 

5 reacties

Ander
Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • March 26, 2026

Een keukenrol. Er zelf gezet. 

WC papier is te dun dat blijft aan je piemel plakken

 


Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • March 26, 2026

Hoii,

ik heb inderdaad een wc rol op mijn kamer. En ik pak die gewoon uit de voorraadkast. Ik gebruik hem niet alleen voor het aftrekken maar ook voor de kak van mijn vogel dus dan heb ik een reden om een wc rol te pakken. En dan valt het minder op.

Groetjesss


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • March 28, 2026

@Ander ​@anoniemtje 

Hoe kan ik dit vragen aan ouders want ze gaan dit zien als dat op mijn kamer staat


Forum|alt.badge.img+15
  • Vaste gast
  • March 29, 2026

Ga knutselen ofzo, en zeg: "Ik heb geknoeid met lijm/verf, etc , kan ik keukenrol pakken?" Of je zegt dat je een glas water hebt omgestoot. Zoveel te bedenken. En het is echt niet raar om keukenrol op je kamer te hebben hoor. 


Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • March 29, 2026

wij hebben gewoon een rol keukenpapier op onze kamer en mijn moeder zet gewoon een nieuwe neer mocht die andere bijna op zijn want ze weten toch wel dat je met je piemel speelt en dat daar dan iets uit kan komen.