Skip to main content
Vraag

gay seks met beste vriend

  • June 21, 2023
  • 4 reacties
  • 2926 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Hey ik ben Joop 13 jaar (niet echte naam) en ik heb een beste vriend hij heet Henk en is 15 (niet echte naam) en een keer hebben we seks gehad maar ik heb niet echt gevoelens voor hem, afentoe hebben we seks of trekken we elkaar af. Is dit normaal of apart? Ik heb oprecht geen idee. Ik was gewoon geil en trok ze broek uit en we hadden gewoon seks en hij heeft mij ook gedaan. Maar ik ben hetero geaard.

4 reacties

  • June 22, 2023

Wat is normaal? Als jij er okee mee bent, prima dan toch? Ik zou het zelf niet doen, en ik vind je persoonlijk ook nog veel te jong. Seks hoort naar mijn idee echt iets te zijn wat speciaal is en gebeurt tussen 2 mensen die heel veel van elkaar houden en elkaar vertrouwen. En niet omdat iemand nou toevallig geil is… Je kunt je eerste keer seks met iemand nooit meer overdoen, en daarom hoort het naar mijn idee met iemand te zijn waar je echt al een hele relatie mee hebt opgebouwd.


Forum|alt.badge.img

anonymous Ik ben het hier mee eens! Kijk doen en laten wat goed voelt hoor. Maar Seks vindt ik ook iets wat mensen doen die heel erg veel van elkaar houden. Seks is ook niet zomaar iets, je betreed wel het lichaam van iemand anders. Maar nogmaals als jullie het fijn hebben gehad dan is dat toch prima!


Forum|alt.badge.img+4
  • Vaak actief
  • June 1, 2026

joop, op het forum staan best wel goede antwoorden of tips. zolang jullie elkaar niet dwingen om sex te hebben en het alle 2 lekker en goed vinden waarom zou het dan niet mogen of goed zijn. het is ook wel een beetje de leeftijd om dingen uit te proberen. soms denk ik dat jongens meer met sex bezig zijn dan meisjes. ik weet niet hoever jullie zijn gegaan met de sex maar doe het wel veilig en gebruik een condoom als jullie een piemel in de ander zijn kont of mond stopt ook al komt er geen sperma uit je piemel. wees blij dat je iemand hebt die ook nieuwsgierig is, zou ik ook wel willen.


holy larp