Skip to main content
Vraag

aftrekken wordt saai

  • September 26, 2022
  • 4 reacties
  • 1053 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Ik ben een jongen van 15 en trek mezelf best wel vaak per dag af maar het wordt een beetje saai heeft iemand nog leuke ideen of tips (geen sexspeeltjes)

 

4 reacties

girl_melissa
Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • September 29, 2022

euhmmmm... zoek verschillende aftrekmethodes op, misshien is dat een idee x


  • September 29, 2022

zoek even op het forum, dit is niet de eerste keer dat dit gevraagd wordt ;)


  • March 2, 2025

Als het saai is, waarom doe je het dan?

het is niet verplicht?!?


Forum|alt.badge.img+1

Probeer nieuwe dingen!!

Kan heel simpel zijn, probeer af te trekken op iets nieuws, voor mij werken seksverhalen heel goed maar ook foto’s en videos van mezelf maken en daarop aftrekken is altijd leuk.

Het leuke aan foto’s en videos van jezelf is dat je kan maken wat je wilt, ik vind t zelf altijd leuk om heel veel lotion zeep whatever over mn lichaam heen te doen zodat het lijkt alsof ik onder het zaad zit en dan te filmen hoe ik aftrek, das echt een aanrader.

Als je de foto’s aan iemand wilt sturen, denk dan wel alsjeblieft na over de risico’s!! Je weet niet wat zij er mee doen.

Veel plezier!!