Skip to main content
Vraag

vreemdgaan

  • December 24, 2024
  • 2 reacties
  • 226 Bekeken

Ik ben een meisje van 15 en ik ga eigenlijk een soort vreemd op mijn vriend van 6 maanden.

Ik vind min vriend eigenlijk niet heel leuk meer maar omdat we door zoveel gegaan zijn samen en omdat hij zoveel van me houd durf ik het m niet te vertellen. We hebben hele leuk tijden maar soms ben ik hem echt zat. Ik app ook met een andere jonge die niet weet dat ik vriend heb.

Wat moet ik doen, ik ben het even helemaal kwijt. 

 

2 reacties

Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • December 24, 2024

Je zou het beste hoe moeilijk het ook is, eerlijk zijn dat waardeerde iedereen en als je hem echt zo leuk vond was je niet met een andere jongen gaan praten, dus ik zou gewoon alles eerlijk vertellen voordat hij er op een andere manier achter komt


Anoniemie12345
Forum|alt.badge.img

hoiii

ik denk dat je gewoon eerlijk moet zeggen en dat als je hem nog wel aardig vind (als vrienden dus) je wel kunt zeggen dat je niet helemaal geen contact meer wilt hebben maar gewoon vrienden blijven (of in ieder geval niet dat als je hem tegen komt het SUPER awkward is enzo want dat heb ik en dat is nie chill) 

Lots of love MOI 💕