Skip to main content
Vraag

niet verliefd

  • January 29, 2021
  • 4 reacties
  • 75 Bekeken

Hoi, ik ben een meisje van 13 jaar en ik ben nog nooit verliefd geweest. Ook geen (celebrity)crush. Ik weet niet of ik op jongens of op meisjes val maar daar wil ik graag achterkomen, maar hoe? Ik merk dat andere meisjes van mijn leeftijd heel erg bezig zijn met leuke jongens enzo maar het interesseert me niets. Het is alsof ik heel erg achterloop ofzo, kan iemand mij helpen?

4 reacties

  • January 29, 2021

Ik ben ook nog nooit verliefd geweest, dus je bent niet de enige....


  • January 29, 2021

ik ook sinds pas net eerder ook niet, ja mijn vriendinnen echt de hele tijd


  • January 30, 2021

Hoi Anoniempjex, 

er is niks raars aan als je nog nooit verliefd bent geweest! Dat komt heus nog wel, iedereen heeft zijn eigen leeftijd daarvoor. Op den duur kom je wel iemand tegen, en dan zie je wel.

Zoals je ziet aan de eerdere reacties ben je echt niet de enige. En tot je dan echt iemand tegen komt op wie je verliefd wordt, kan je jezelf markeren als Questioning.

 

Groetjes,

Paardebloem


  • January 31, 2021

Heel erg bedankt ☺️