Skip to main content
Vraag

liefde

  • October 11, 2020
  • 2 reacties
  • 58 Bekeken

Hallo allemaal,

ik heb een probleem. Ik ben veriefd op een jongen en hij ook op mij maar het probleem is dat zijn familie en gezin niet goed in mijn gezin staat en mijn moeder wilt na mijn gevoel ook niet dat ik met hem omga. En al helemaal niet dat ik iets met hem krijg

help help help

2 reacties

  • October 13, 2020

Hey @Girliexoxo,

 

Dat is niet zo prettig.. als je echt van elkaar houd heb je wel wat voor elkaar over toch? Normaal mag ik dit niet aanmoedigen.. maar liegen.. kan helpen? Ik bedoel, liefde is liefde toch? 

 

Groetjes L & S


  • October 14, 2020

Dat is idd lastig. Heeft je moeder hem al eens ontmoet? Zo niet, dan moet ze even door die barrière heen, misschien vindt ze hem wel heel aardig. Verder kan je natuurlijk wel een soort van geheime relatie aanhouden maar op de lange termijn is het denk ik belangrijk dat iedereen elkaar in ieder geval ‘de hand kan schudden’.