Skip to main content
Vraag

Hoe impress ik mn crush

  • August 21, 2026
  • 4 reacties
  • 39 Bekeken

Milodepilo
Forum|alt.badge.img

Hey guys,

Ik heb zeg maar een crush en ik houd echt van haar.  Alleen ze zei dat ze me beter wil leren kennen. Maar ik heb lowkey het gevoel dat ze me ook leuk vind. Maar ik wil haar wel graag impressen. Kan iemand me tips geven hoe ik haar kan impressen?

4 reacties

Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • August 21, 2026

Heeee,

ik snap dat je graag it's met haar wilt maar ik zal als ik jou was niet Xtra store gaan doen fz want daaar houddn meiden echt niet vannn! Wat je wel zou kunne doen is vragen nr haar dag complimentjes geven ofz en meiden houden er ook van als je kleine dingen onthoudt van hun! Gewoon een paar tips en het kont vast goed succes!!!!

Xxx M


Forum|alt.badge.img

Heyy, hoe oud ben je??
Ik zou zoals Kaasje123 al zei niet stoerder doen haha. Verder gewoon aardig lachen en een praatje maken over intresses enzo. In iedergeval super veel geluk en succes!

Love J


Milodepilo
Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • August 23, 2026

Haha ik ben 13 dus heb je nog enige tips


Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • August 23, 2026

wachttttt heb je haar btw op snap??? Anders heb ik nog een paar tipssss!