Skip to main content
Vraag

crush op iemand van volleybal

  • November 20, 2023
  • 5 reacties
  • 119 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Ik heb dus op snap random mensen toegevoegd en toen kwam ik iemand tegen van volleybal waar ik verliefd op ben geworden en ik ken haar nog niet zo goed om dat te zeggen en ik wil haar in het echt ontmoeten maar wil niet dat dat ongemakkelijk word dus hoe nu

5 reacties

Ikweetgeennaam321
Forum|alt.badge.img+5

Probeer wat meer contact online te krijgen en dan af te spreken als jullie elkaar online wat beter kennen. Ik hoop dat je er wat aan hebt!


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • November 21, 2023

Thanks maar ik ben bang dat ze mij niet leuk vind dus wat moet ik daar aan doen 


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • November 22, 2023

Hoe kan ik weten of het wederzijds is of niet

 


Ikweetgeennaam321
Forum|alt.badge.img+5

Sorry dat ik nu pas reageer, je kan proberen steeds meer contact te krijgen en dan proberen af en toe het onderwerp naar of ze een crush heeft te krijgen (ik weet niet hoe ik dit moet zeggen maar hoop dat je snapt wat ok bedoel) en als ze het je niet wil vertellen wie dan is er een kans dat jij het bent. Maar hoop ook weer niet te veel! Het kan zijn dat ze je niet leuk vindt en dan ben je heel teleurgesteld.

 

-Ikweetgeennaam321


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • December 2, 2023

Thanks voor de reactie maar hoe stuur ik het gesprek daarnaartoe raden jullie aan