Skip to main content

Zwitsal meisje

  • February 11, 2024
  • 7 reacties
  • 304 Bekeken

Ik ben echt een groot fan van de producten van zwitsal ik vind de geur altijd zo lekker! Ik gebruik ook verschillende producten van Zwitsal altijd talkpoeder als ik mijn nachtluier omdoe (soms ook zinkzalf). Soms billendoekjes als 's ochtends mezelf wil opfrissen. En ook douchegel vind ik erg fijn. Ik vind het ook wel leuk dat mijn moeder onze kleren ook wast met Robijn met Zwitsal geur. Zijn er meer meiden of jongens die ook nog Zwitsal gebruiken of er fan van zijn?

7 reacties

ikweethetnietmeer2009
Forum|alt.badge.img+12

ik heb heel veel zwitsal dingen zoals

  • zwitsal op 't wangetje
  • zwitsal gevoelig huidje
  • zwitsal zachte creme
  • zwitsal anti klit shampoo
  • zwitsal shampoo
  • zwitsal haargel

ik had een tijdje die zwitsal robijn wasmiddel maar mijn huid heeft parfum vrije wasmiddel nodig wat ik best jammer vind. ik heb ook een tijdje zwitsal douchegel nodig maar dat was hetzelfde als mijn wasmiddel.


LampenKap
Forum|alt.badge.img+8
  • Vaak actief
  • February 11, 2024

Ik ben niet zo'n grote Zwitsal fan zoals jij dat bent maar ik denk wel dat bijna iedereen de geur fijn vindt. Ik heb voor een tijdje een zwitsal deo gehad. Toen ik nog thuis woonde had mijn moeder soms zwitsal wasmiddel en dergelijke. Ik wil graag de zwitsal parfum kopen maar ik ben daar nog niet aan toe gekomen. 


  • Net nieuw
  • February 12, 2024

Ik ben ook gek op Zwitsal producten! 


NN15000
Forum|alt.badge.img+10
  • Vaste gast
  • January 16, 2025

Niets is fijner dan de geur van zwitsal  wij hebben hier thuis best veel van zwitsal  zeker als ik mijn zusje moest verschonen deed ik altijd zwitsal op bij haar en soms doe ik dat bij me eigen ook  dus ik denk dat voor ieder meisje of jongetje het ook een terug in de tijd is want bijna iedere baby is met zwitsal opgegroeid 

Dus hopelijk blijft zwitsal lang bestaan 


stitch1234
Forum|alt.badge.img+4
  • Praat goed mee
  • January 16, 2025

ik heb geen zwitsal producten maar ik vind die wel zooooooooo lekker ruiken


Silence
Forum|alt.badge.img+6
  • Topper
  • January 16, 2025

Ik heb Zwitsal deo, vind het zo lekker ruiken! Vroeger hadden wij altijd zwitsal shampoo toen ik nog heel jong was, die geur is een soort van nostalgie. 

 

Liefs 

Silence


  • January 16, 2025

Haii,

ik gebruikte vroeger wel Zwitsal, nu niet meer maar vind het wel lekker ruiken 😊 

liefs🤗