snijden en branden

  • 21 August 2012
  • 19 reacties
  • 1967 Bekeken

Reputatie 2
Badge +17
Wat is eigenlijk snijden en branden? Snijd je jezelf dan gewoon echt, en brand je jezelf ook gewoon echt?

19 reacties

Ja, jammer genoeg wel. Het is ook wel bekend als automutilatie ofterwijl zelfverminking.
Reputatie 2
Badge +17
Pijnlijk..
Ja dat klopt, en het is ook onwijs zonde dat mensen zo ver zijn dat ze dat zichzelf aan willen doen, daarom vind ik ook dat ik hun daarmee moet steunen, waarom denk je dat ik 30+ berichten per dag heb?
Reputatie 2
Badge +17
Ja dat klopt, en het is ook onwijs zonde dat mensen zo ver zijn dat ze dat zichzelf aan willen doen, daarom vind ik ook dat ik hun daarmee moet steunen, waarom denk je dat ik 30+ berichten per dag heb?
Ik zou ook wel willen helpen maar ik binnenkort nog maar heel weinig tijd dus dat wordt 'm niet.
Ja, helaas is het echt jezelf pijn doen. Vaak werkt dit ook verslavend, voor het verminderen of wegstoppen van emotionele pijn
Inderdaad is het jezelf echt snijden. Ik heb het zelf ook gedaan. Gelukkig ben ik er al een hele tijd mee gestopt. Al heb ik de laatste tijd door omstandigheden wel soms wat terugvallen, niet heel ernstig, ik kan mezelf redelijk goed houden. Maar laatst heb ik mezelf toch weer pijn gedaan.. Gelukkig niet zo erg.
Het is inderdaad verslavend en het is erg moeilijk om ermee te stoppen. Als je er eenmaal mee begonnen bent en het zit vervolgens even tegen, dan is het ineens heel makkelijk om een scheermesje of schaar te pakken...
Ja dat is wat wel doen ja, teminste in snijd. :(
Maar ik brand niet. Helaas is het wel een kleine verslaving geworden. :( 
Dus nooit aan beginnen!
ja, je doet het dan echt
ik doe beide zelf ook maar ik doe mezelf nog  meer dingen aan dan alleen dat. (ik doe snijden,branden,uithongeren,veel te veel eten en overgeven)
wat ik je wel kan meegeven is, begin er nooit aan je doet niet alleen jezelf pijn als anderen het weten. het lost je problemen misschien heel eventjes op maar ze komen terug en misschien wel erger.

begin er aub nooit aan okey???
Xxx
als je de eerste stap hebt gezet dan wil je alleen meer... als alles weer goed komt zit je met de littekens en bij sommige mensen ben je verslaafd. dat is bij mij het geval. ik ben er verslaafd aan (snijden, branden, haar uittrekken, overgeven, afknellen, blauwe plekken veroorzaken, enz) ik kan er niet mee stoppen dus neem maar van mij aan dat je er nooit mee moet beginnen. xxx
ja helaas, je pakt een mes (gelukkig heb ik grote collectie uit Noorwegen van vakantie) en snijd jezelf. ik doe het ook, ik ben aan het "äfkikken" eerst deed ik het bijna elke dag, mijn armen zitten helemaal onder de littekens. het is verschrikkelijk, doe het jezelf niet aan! je bent de rest van je leven aan het proberen om je littekens uit het zicht te houden. Eerst wilde ik ook zelfmoord plegen, daarom ging snijden ook makkelijker. bedankt voor het luisteren!
-Mij
Het is een fijn gevoel..
Je krijgt het gevoel dat alle stress en pijn van je af valt, terwijl je eigenlijk jezelf pijn doet.
Ik snij mezelf, ik ben me overal bewust van, maar ik stop niet.
ik heb mezelf ook gesneden, en val haast weer terug daarin het voelde gewoon goed. branden doe ik niet bewust, ik doe een bakkers opleiding en daar horen brandwonden bij. alleen ik maak ze telkens bewust weer open. dat doe ik met al mijn wondjes pijn is soms namelijk best wel eens heel fijn maar het is beter als je het niet doet want het worden echt heel lelijke littekens.
Ik snijd mezelf ook ik doe het nog niet zo lang. Maar ik schaam me er een beetje voor ik verberg mijn sneeën en ik vertel het niemand. Ik wil ze het 4 februari vertellen maar daarvoor moet ik nog 2 keer gyme en dan zal iedereen ze zien en er grapjes over gaan maken.

reactie gewijzigd door de kindertelefoon ivm forumregel 9
Ik snijd mezelf ook het is idd echt jezelf snijden met een mes.... het is eigenlijk niet zo pijnlijk. Ik wil mezelf ook een keer branden ik ben op zoek naar andere dingen waarmee ik mezelf pijn kan doen. Het werkt als een soort van uiting van gevoelens die je hebt of als straf als je iets fout doet.

X
Ik snijd en brandt allebei ik snij gewoon in mn arm en verbrand mn vingers maar het lucht wel op
Reputatie 2
Badge +4

ik doe het helaas ook 

het is voor mij een dwang geworden zij maar mijn topics

 

Reputatie 2
Badge +4

je brandt je wel maar niet echt verbranden meestal je doet dingen op je huid smeren of spuiten of combinaties en die gaan dan branden in je huid je kan er ook behoorlijke brandwonden aan over houden

Hallo, ik heb een vraag

Waarom zal je jezelf pijn doen om je emotionele pijn te onderdrukken?

Sorry als het een domme vraag is.

Reputatie 2
Badge +4

Nee dat is geen domme vraag

Ik doe het omdat

Als ik het doe een 

Gevoel van controle heb

En inderdaad om mijn emotionele

Pijn te kunnen onderdrukken

Reageer