Skip to main content

Geloven jullie dat God bestaat?

  • February 22, 2017
  • 59 reacties
  • 1411 Bekeken

Toon eerste bericht

59 reacties

Wolf
Forum|alt.badge.img+19
  • Ster
  • August 8, 2025

Of God bestaat is iets waar mensen heel verschillend over denken. Sommige mensen geloven er sterk in, omdat ze dat van jongs af aan hebben meegekregen, omdat ze zich verbonden voelen met God, of omdat ze ervaringen hebben gehad die voor hen als bewijs voelen.

Anderen geloven niet, omdat ze meer vertrouwen op wetenschap, omdat ze nooit iets hebben meegemaakt wat hen overtuigt, of omdat ze vinden dat er te veel ellende in de wereld is om in een goede God te geloven.

Er zijn ook mensen die twijfelen of ergens tussenin zitten, ze geloven dat er “iets” is, maar weten niet precies wat. Dit is wat ik ook persoonlijk geloof. Het mooie (en lastige) is dat het geen vraag is waar één juist antwoord op bestaat. Het gaat om wat jij gelooft, voelt en ervaart.

 xx liefs Wolf 🐺


Forum|alt.badge.img
  • Weet de weg
  • February 24, 2026

ik niet, er zijn genoeg wetenschappelijke verklaringen voor alles, en sommige ideen van die "god" vind ik disrespectvol. en ook: als god voor iedereen zou zorgen, waarom gaan er dan zoveel kinderen en mensen dood in oorlogen? en waarom komt dan niet iedereen in de hemel, ook de mensen van andere geloven, of mensen zoals ik, die niks geloven?

dat is waarom ik iet god geloof, maar natuurlijk respecteer ik iedereen die dat wel doet.

xxmimi 💝


Zox
Forum|alt.badge.img+5
  • Vaak actief
  • February 24, 2026

nee ik zit niet in de regelious fandoms-

(nee jkjk maar ik ben atheist!! Ik geloof niet.)


35 Bomen
Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • March 11, 2026

Ik geloof persoonlijk in een combinatie van wetenschap en Karma.

Dit komt omdat ik weet dat wetenschap bestaat uit feiten maar ik heb als boeddhist die in karma gelooft ook weleens iets meegemaakt nadat ik dingen had gedaan waarvan ik dacht dit kan geen toeval zijn.

Dus ja ik snap het dat je in een god gelooft en ik accepteer dat ook helemaal maar persoonlijk alleen in wetenschap en karma wat je helpt en corrigeert als mens.


Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • May 29, 2026

ik geloof in god omdat sinds ik voor het eerst na een kerk ging ik iets speciaal voelden wat ik niet goed kan beschrijven alsof het heel vertrouwt was sinds dan heb ik me bekeerd naar het Christendom

 


Forum|alt.badge.img+5

Ik geloof zeker in God. Ik ben christelijk opgevoed, en geloof in de Bijbel. Daar veel voorspellingen in die God heeft gezegd/ingegeven. Kijk maar naar de oorlog in Gaza, dit is voorspeld in het Bijbelboek Zefanja. Hierin staat dat Gaza verlaten zal wezen, en wat is Israël aan het doen? Juist! De Gazaanse  bevolking aan uitroeien


  • Net nieuw
  • June 11, 2026

Ja ik geloof in hem en ik ben ook christelijk opgevoed. Eerst vond ik het ook best moeilijk, en dacht ik van doe nou iets. En ik vond het nog steeds best moeilijk maar ik denk wel dat god bestaat. Soms spreekt bv een bijbeltekst of een lied me heel er aan. 


Forum|alt.badge.img+3
  • Vaak actief
  • July 13, 2026

Nope. Er bestaan wel goddelijk goede dingen en leven is zo bijzonder dat het goddelijk lijkt


Anoniemie12345
Forum|alt.badge.img

Hoii,

Ik geloof zelf niet in god. Want waarom zou god de mens maken terwijl we alleen de aarde verpesten? Ik denk dat de bijbel gewoon is gemaakt door mensen die bang zijn voor de dood en wat daarna komt, als er na de dood een hemel zou zijn dan is dat veel minder eng dan dat het gewoon over is als je dood gaat. Ook vind ik dingen die in de bijbel staan lastig om te geloven, bijvoorbeeld: iemand loopt op het water, iemand staat op uit de dood, de zee split in tweeën, etc. Ook ben ik een feminist en vind ik het heel raar dat vrouwen volgens de bijbel minder belangrijk zijn. Waarom zou een man dingen voor een vrouw mogen beslissen? En waarom zou iemand die iemand heeft verkr8 of verm00rd maar wel gelooft in god naar de hemel gaan en iemand die niet gelooft naar de hel?
Maar dit is mijn eigen mening, ik respecteer mensen die wel geloven gewoon hoor. 

Groetjes