Skip to main content

uit huis plaatsing

  • January 14, 2026
  • 2 reacties
  • 101 Bekeken

Forum|alt.badge.img+6

Hallo beste mensen van de KT, ik wil echt uit huis geplaatst worden, want thuis kan ik gewoon niet meer me ouderszijn echt irritant en  vooral tijdensmij menstruati, en misschien is dit gewoon het beste idee, en kom ik een paar weken weer bij me ouders in huis, maar dan heb ik in iedere geval rust. Heeft iemand tips?

2 reacties

ghast
Forum|alt.badge.img+9
  • Topper
  • January 14, 2026

Hoi ​@miarabel457,

Wij hadden je toch gevraagd om Veilig Thuis te bellen? Heb je dat al gedaan? Vertrouw me. Je wilt niet uit huis geplaatst worden. Mensen hebben daar een trauma aan. Bel dus eerst Veilig Thuis of met de Kindertelefoon en regel met hun dat er acties worden ondernomen.

Groetjes,

ghast


Cantaloupe
Forum|alt.badge.img+8
  • Vaak actief
  • January 14, 2026

Heyy ​@miarabel457 ,

Volgens mij kun je ook de kindertelefoon bellen en dat je dan samen met hun naar veilig thuis belt, misschien is dat een idee?❤ (ps. klopt dit @mod? ;))

(Dat klopt zeker ​@Cantaloupe. Je kunt altijd samen met de Kindertelefoon naar veilig thuis bellen. Groet, DKTBo)

 

Liefs❤