Skip to main content
Vraag

ik moet naar speech therapy waarschijnlijk.

  • May 7, 2025
  • 3 reacties
  • 35 Bekeken

Forum|alt.badge.img+6

Hoi,

ik moet misschien naar speech therapy. Weet iemand wat je daar doet en wat je daar leert, zijn er ook meerdere mensen die daar heen gaan?

3 reacties

  • May 7, 2025

Hi,

Speech therapie is hetzelfde also logopedie. Je leert daar om beter bepaalde woorden en klanken uit te spreken. Ik ging er vroeger heen en moest daar voornamelijk spreek oefeningen doen.

 

Groetjes van mij


Boterbloempjee
Forum|alt.badge.img+10

Hii ​@Zeepsopje ,

Speech therapy is een spraaktherapeut die helpt om spreekvaardigheden te ontwikkelen zodat gesprekken goed te volgen zijn, wat je er leert hangt af van waar je bijvoorbeeld moeite mee hebt of lastig vind qua spreken. Mijn nichtje heeft dit ook gehad dus vandaar dat ik dit weet. 🙃 hoop dat je er iets aan hebt. Zoals ​@ Charlotte2024 al zegt een logopedie dus. 

Liefs 🤗


Forum|alt.badge.img+6
  • Topic-opener
  • Vaak actief
  • May 7, 2025

Ik had vroeger wel logopedie. Ik kan nu gewoon nirmaal praten hoor, en veel klanken uitspreken. Maar ik kan vaak gewoon niet praten en of het is gewoon veel te zacht. Of het lukt gewoon helemaal niet. Mr h denkt dat het goed is om dat te doen, maar het is waarschijnlijk buiten school.