Skip to main content

naaktfotos gestuurd

  • okt. 13, 2026 6:25 a.m. UTC
  • 1 reactie
  • 483 Bekeken

Hoi hou,

Ik heb een tijdje terug gesnapt met mensen en naaktfoto's en filmpjes van mezelf gestuurd. Niet met mijn gezicht erop en op een alt account.

Maar toch ben ik bang dat er iets uit komt ofzo. En ik heb er ook best wel spijt van. Ik It hier best wel mee. Heeft iemand tips hoe ik hier mee om moet gaan?

Bedankt alv!

1 reactie

nieuwschierig_aapje
Forum|alt.badge.img+6

Hey,

Fijn om te horen dat je gezicht er niet op staat. Snaps kan je volgens mij verwijderen, maar het kan zijn dat degene(n) naar wie jij het hebt toegestuurd je snap heeft opgeslagen. Dat is natuurlijk niet fijn. Je kan het alt-account sowieso verwijderen, dan ben je niet terug te vinden. Als je nog met iemand wil praten, kan dat hier (bellen of chatten) of via andere hulporganisaties en natuurlijk met mensen die je vertrouwt. 

Veel liefs,