Skip to main content

incest trio

  • April 10, 2017
  • 5 reacties
  • 6231 Bekeken

Hey
Ik had pas een leuke bbq dus werd ik mijn vriendin en mijn zus dronken uiteindelijk hebben we samen een trio gehad en ik voel me nu erg schuldig en het is nogal awkward aan tafel en ook met mijn vriendin en ik weet nu niet echt wat ik nu moet doen

5 reacties

  • April 10, 2017
Ai jongen ik zou gewoon normaal doe het is gebeurt en jij en hun genoten er vast bijde van dus gewoon doen als het aan mij ligt doe het nog een keer ?

  • April 11, 2017
Tja niet meer (zo veel) drinken lijkt mij wel verstandig.
En er over praten is misschien ook aan te raden.

  • July 8, 2020

Het is gebeurd en je kan het niet meer terug draaien. Dus ja dat


  • August 12, 2020

Jullie vonden het wss alle drie lekker dus niet zo er over in zitten en misschien js jets minder drinken ook wel handig ja 

 groetjes x

 


Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • May 4, 2026

Niet schuldig voelen. Je bent niet de enige die dat ooit gedaan heeft. Mensen doen soms stomme dingen. Je hebt spijt en daarmee is het over. Erover praten samen dat jullie het uitgepraat hebben en samen afspreken dat jullie dit niet meer doen dan.

En inderdaad: niet dronken worden helpt ook: veel alcohol zorgt ervoor dat je eerder dingen doet die je anders niet zou doen.