Skip to main content
Vraag

ik ben contstant geil hoe kan ik hiervan afkomen

  • June 4, 2021
  • 6 reacties
  • 554 Bekeken

Hey ik ben jesuisjans en heb een vraagje

 

Ik ben een jongen van 15 bijna 16 maar ik ben heel de tijd geil en heb geen idee waarom zelfs als ik aan niks denk van iets van een meisje of uberhaupt niets wordt ik al geil. Hebben jullie tips om hier af te komen?  Ik zou wel graag seks willen maar ja dan lijk ik net zon kind van 13 dus ja maar als jullie een site of iets dergelijks hebben let me know. Ik kan geen vriendin van me vragen want die heb ik niet want ik ben erg verlegen als het om meisjes aankomt enige tips kom maar op.

 

6 reacties

  • June 5, 2021

Mischin vaaker aftrekken?

En er zij geen sites voor minderjaaringe.

 


  • June 5, 2021

is waarschijnlijk gewoon de puberteit, vrij weinig aan te doen.


  • June 5, 2021

Hallo jesuisjans :)

De oplossing: masturberen en klaarkomen.

-TheMightySlayer <3


  • June 5, 2021

Mischin vaaker aftrekken?

En er zij geen sites voor minderjaaringe.

 

ja helaas het probleem is ik doe dat al 3 keer per dag en dat vind ik echt genoeg veels te veel moeite:joy:

 


  • June 5, 2021

Heyy

 

De anderen zeggen het ook al, maar dit komt gewoon door de pubertijd. Hier valt weinig aan te doen. Je kan jezelf regelmatig af te trekken misschien helpt dat.

 

Dit doe je al heel vaak zeg je zelf. Wat je kan doen is nieuwe dingen proberen. Misschien heb je nog iets aan dit topic om nieuwe dingen te proberen of om het lekkerder te maken.

 

 

Groetjes van mij.


  • June 5, 2021

 

onnodige quote verwijderd KT

hey dankjewel ik ga er zeker naar kijken