Skip to main content
Vraag

iets geprobeerd

  • January 23, 2026
  • 7 reacties
  • 435 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Is het raar als ik een kleine deodorant anaal heb gedaan? Zijn er nog met deze ervaring?

7 reacties

Yusa
Forum|alt.badge.img+15
  • Vaste gast
  • January 23, 2026

Dat is er niet voor gemaakt. Lijkt me ook heel vies om te doen, anaal. Koop een speeltje of gewoon je vinger maar geen spullen zoals dat.

 

Liefs Yusa 😘


  • January 24, 2026

@Jongen 15  weet je wel hoeveel mensen dat met hun blote handen hebben vast gehad voordat jij het vast hebt. Ik zou eerder (sparen) voor iets dat ervoor gemaakt is 


Forum|alt.badge.img+4
  • Praat goed mee
  • January 24, 2026

Ik heb ook vanalles gebruikt daarvoor. Een buttplug is het beste want die kan niet naar binnen schieten. Pas daarvoor op. Ook geen dingen met losse dop gebruiken. Je wil niet naar de eerste hulp moeten omdat er iets kwijt is in je komt. Maar dat je dat lekker vind om er iets in te doen is niet raar nee.


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • January 25, 2026

Waar raad jij aan om dan te kopen? En waar bestellen? 

 

onnodige quote verwijderd, pas ook op dat het geen chat, dus één op één gesprek wordt. Kindertelefoon.


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • January 25, 2026

@Aubien 

Heb je tips? Ik heb eens met mijn vingers gedaan ook maar is minder fijn. 

 

onnodige quote verwijderd KT


  • January 25, 2026

@Jongen 15  iets van een dildo online kopen (is altijd discreet) en dan met zuignap of dat trilt of beweegt ofzo wat je zelf het fijnst vindt 


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • January 25, 2026

Wat gebruiken andere jongens wel eens?