Skip to main content
Vraag

geur na het vingeren

  • March 13, 2023
  • 6 reacties
  • 1526 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Hoi, ik ben een meisje van 15 en ik heb altijd als ik gevingerd heb een geur aan mijn vingers die niet perse lekker ruikt, ook als ik om de 2 dagen douche zit dat in mijn onderbroek, wat kan ik daar tegen doen?

6 reacties

Anoniempjepanda
Forum|alt.badge.img+4

Ik heb dat ook. Het blijft inderdaat best lang zitten. Het helpt altijd als je gw vaak je handen wast en dan met verschillende zeep achter elkaar. Dan is die nare geur al wel een beetje weg

Gr


  • March 15, 2023

Ik vind dit net een geile geur waardoor ik terug zin krijg om te vingeren en bij mijn weten vind een jongen dit ook net opwindend aan een meisje.


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • March 16, 2023

Ik vind dit net een geile geur waardoor ik terug zin krijg om te vingeren en bij mijn weten vind een jongen dit ook net opwindend aan een meisje.

Mijn vriend vond dat niet zo opwindend, hij zei dat hij het liever zonder die geur had…


  • March 17, 2023

Als ervaren geurdeskundige kan ik bevestigen dat deze geur niet aangenaam is om als boyfriend je vriendin te chappen.


Forum|alt.badge.img
  • Weet de weg
  • October 29, 2025

Ik vind het juist een opwindende geur


Chiaraaaaxx
Forum|alt.badge.img+4
  • Praat goed mee
  • October 30, 2025

Ik heb hier ook last van super irritant meestal verwissel ik op een dag vaak van onderbroek daardoor