Skip to main content
Vraag

anaal

  • July 20, 2026
  • 1 reactie
  • 559 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Goedemorgen 

ik heb een vraagje 

ik probeer nu al een tijdje met verschillende jongens anaal maar ze komen er 1 x in en meer niet iemand tips of gewoon lekker ruig verden te gaan in me kont 

 

Tekst aangepast door de kindertelefoon vanwege forumregel 6. Plaats geen illegale, schadelijke, triggerende en/of choquerende (seksuele) inhoud of links op het forum.

  • Topics en reacties die als doel hebben om seksueel opgewonden te raken. Topics over het tot in detail delen van seksuele fantasieën of het tot in detail delen van seksuele ervaringen zijn dan ook niet toegestaan. 

1 reactie

Diana
Forum|alt.badge.img+15
  • Vaste gast
  • July 20, 2026

‘Lekker ruig’ is echt geen goed idee: het is de bedoeling dat het ook voor de ontvangende partij fijn is.  Rustig aan doen met vingers en tong voordat de piemel erin kan gaan  en dan vervolgens niet gaan rammen maar voorzichtig blijven.  Gebruik véél glijmiddel!

En als het niet lukt, is dat ook geen ramp: er zijn genoeg andere manieren om leuke seks te hebben.