Skip to main content
Vraag

Wat kan ik alleen doen in de pauzes?

  • September 13, 2026
  • 2 reacties
  • 36 Bekeken

Anoniem_222
Forum|alt.badge.img

Hoi guys,

De laatste tijd ben ik echt klaar met iedereen, dus wil ik graag vaak alleen zijn. In de pauzes wil ik opzich soms wel met vriendinnen zijn, maar ik heb het gevoel dat ik alleen maar achter hun aanloop of hun in de weg zit, etc.  Heeft iemand ideeën voor dingen die ik misschien alleen zou kunnen doen in de pauzes die niet alleen zitten in de aula zijn?

Groetjes

2 reacties

Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • September 13, 2026

Haai

 je kan een rondje lopen op het schoolplein en als het mag kan je ook buiten het school terijn lopen maar ik weet niet of je school in een leuken omgeving staat.

Klinkt misschien suf maar je kan een rustig plekje op zoeken binnen/buiten de school en je eten op eten.

Muziek luisteren of zo iets.

Hopelijk heb je hier wat aan

 

 


Forum|alt.badge.img+4
  • Vaak actief
  • September 14, 2026

je kan een boek lezen of een puzzelboek meenemen. maar je moet proberen om niet altijd alleen proberen te zijn want dan val je straks buiten de boot. andere vrienden of vriendinnen zoeken of kijken of er iemand anders ook alleen zit en dan daarmee in contact komen.