Ik heb sinds een week een soort vriendin. Nou vind ik het woord verkering gewoon een beetje aanstellerig, maar zo kun je het wel noemen. A fin, samen lekker knus knuffelen, kusje kusje. Maar zij heeft een soort van spijt dat ze zo “intiem” is geweest met mij. Ze heeft in haar verleden namelijk een paar minder fijne ervaring gehad omtrent het onderwerp sexueel misbruik. Ze mag er best met mij pver praten, maar het is niet mijn en zeker niet haar favoriete onderwerp dus ja. Ze wil mij eigenlijk wel en voelt zich ook schuldig dat ze deze relatie zo lastig heeft gemaakt, maar heeft dus ook vertrouwensproblemen.
Dit zouden wij allebei natuurlijk heel erg graag op willen lossen. Ik ben niet uit op die perverse handelingen, maar dat is natuurlijk moeilijk te geloven voor haar in die situatie. Hoe kan ik haar nu overtuigen toch voor de “ja” kant te kiezen? Het mag niet dwingend overkomen, maar ik ben alhoewel het een beetje onrespectvol is wel ongeduldig. ‘t voelt bijna als een beledeging dat ze er zo lang over doet. Ik bedoel zo ben ik niet.
Advies? Hoe kunnen we deze relatie leuk en zorgeloos voortzetten?
Btw ik ben niet zo echt gefocust op seks. Beetje eng idk.
icon
Beste antwoord door zonnetje_17 21 januari 2019, 18:49
Ik denk dat de relatie niet opeens leuk en zorgeloos kan worden. Ik zie dat je vriendin er erg veel moeite mee heeft. Je zult dus eerste gezamenlijk aan jullie relatie moeten gaan werken, zorgen dat er vertrouwen is tussen jullie. het zal dus niet meteen zorgeloos zijn maar jullie kunnen daar wel samen naar toe werken.
Bekijk origineel