Skip to main content
Vraag

In één bed

  • June 15, 2026
  • 8 reacties
  • 175 Bekeken

Forum|alt.badge.img+1

In één bed

Wie vaak op dit forum ziet heeft waarschijnlijk al talloze sekstopics voorbij zien komen, maar dit is iets wat ik zelf nog niet eerder heb gezien hier. Even wat context; ik ben een jongen van 15 jaar oud en ik heb een beste vriend die ook 15 is. Ik ken hem sinds begin dit jaar, toen kwam hij ineens bij mij in de klas en we zijn meteen heel close geworden. We hadden laatst een schooltripje naar Duitsland en toen voelde ik voor het eerst echt de vonk. We lagen met z'n 4en op een kamer, en ik lag samen met hem in een tweepersoonsbed. (Soortvan iig, het waren 2 boxprings tegen elkaar aan geschoven.) 

Sinds dat tripje kan ik nergens anders meer aan denken, we hebben een soort van tegen mekaar aan gelegen en ik mis dat in mijn bed nu. Ik had 'm graag geknuffeld achteraf. Ik wil niets liever dan in de zomervakantie met 'm logeren en knuffelend in slaap vallen, maar het voelt zo ver weg en zo moeilijk om dat te zeggen zonder onze vriendschap op te blazen. Iemand uit mijn klas zei wel dat we een goed stel zouden zijn, maar ik zie ons ook gewoon geen homo zijn.

En ik wil niet samen aftrekken of seks, ik wil gewoon romantisch samen in slaap vallen. Kan iemand me helpen?

8 reacties

Forum|alt.badge.img+4
  • Vaak actief
  • June 16, 2026

zoals je al aangeeft wil je vrienden blijven. je weet ook niet of hij geknuffeld wilt worden door jou. vaak als je met een jongen knuffelt of in 1 bed ligt als homo achtig iets gezien. ook al zou je samen jullie piemels willen aftrekken of iets anders van sex willen doen vind ik dat dit ook niet homo achtig hoeft te zijn maar meer experimenteren en leren wat misschien wel veel kinderen willen maar niet durven.


Forum|alt.badge.img+1
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • June 16, 2026

@DJEE bedankt voor je reactie,

Soms voelt het alsof hij heel graag geknuffeld wilt worden en me wilt aanraken, maar soms voelt het ook alsof hij dat helemaal niet wilt. Het maakt het een soort gokken, maar het zorgt soms wel voor onzekerheid van mijn kant. Verder voel ik totaal geen lust en sterke behoefte aan seks ofzo, maar ik zou zo graag tegen 'm aan liggen, dat lijkt me veel mooier.


Forum|alt.badge.img+4
  • Vaak actief
  • June 16, 2026

je moet niet gaan gokken. misschien een keertje praten over liefde tussen jongens met jongens of meisjes met meisjes en dan kijken hoe hij reageert. je kan hem een keertje vragen om te komen slapen bij je in het weekend en ga je gewoon naakt omkleden waar hij bij is of misschien gaan zwemmen en dan samen omkleden waarbij je elkaars piemel ziet ofzo. als hij dat niet wil dan zegt dit misschien genoeg. als jullie tegen elkaar aanliggen lig jij dan, misschien met een stijve piemel, tegen zijn billen of hij bij jou en wordt er dan een arm om iemand gedaan, want dat is wel een beetje romantisch. maar vriendschap is belangrijker denk ik.


Forum|alt.badge.img+1
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • June 17, 2026

@DJEE ik wil de vriendschap inderdaad nooit loslaten, dan zou ik compleet breken. Ik weet zelf ook niet goed wat ik voel, of ik verliefd ben, of dat ik gewoon heel diep vertrouwen voel. Ik heb iig voorgesteld om in de vakantie te logeren en dat vindt hij wel een goed idee, dus wie weet komt het er dan van als we bijvoorbeeld 's avonds een film kijken in het donker, of als je in het donker in bed ligt


Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • June 18, 2026

Misschien ben je homo, misschien niet, maar zo erg is het niet. Het is menselijk


Diana
Forum|alt.badge.img+14
  • Vaste gast
  • June 18, 2026

 Je lijkt me toch wel een beetje verliefd, hoor.  Dat is echt super schattig. Verliefd zijn betekent echt niet automatisch dat je meteen aan seks denkt. Het kan ook gewoon zijn — zoals bij jou — dat je vooral heel graag dicht bij iemand wilt zijn, knuffelen, samen zijn. En geloof me: knuffelen kan soms zelfs intiemer voelen dan seks.  Ik hoop dat jullie snel dicht tegen elkaar aan kunnen inslapen.


Forum|alt.badge.img+1
  • Topic-opener
  • Weet de weg
  • June 18, 2026

Het voelt alsof ik niet mag en kan accepteren al zou het verliefdheid zijn, want dan ben ik bang dat het mijn vriendschap kapot maakt


Diana
Forum|alt.badge.img+14
  • Vaste gast
  • June 18, 2026

@Pietertje2103 Hoezo?  In het beste geval is hij ook verliefd op jou en komt er iets moois tussen jullie.  Is hij niet verliefd op jou, blijven jullie toch gewoon vrienden.  Zo lang je hem nergens toe dwingt of ‘s nachts stiekem gaat betasten of, heeft hij toch geen reden om geen vrienden meer te willen zijn met jou.

Is het ook niet een beetje dat jij bang bent om te aanvaarden dat je ook een gay kant hebt?  Die indruk krijg ik toch als ik jouw vorige posts lees.  Laat die kant gewoon toe, het leven is dan veel makkelijker.