Skip to main content
Vraag

Ik heb een partner

  • October 12, 2026
  • 0 reacties
  • 14 Bekeken

N.1219
Forum|alt.badge.img

Ik heb nooit echt veel gedachtes voor romance gehad maar ik vond hem altijd wel een beetje leuk. Het is een hele drama en ik vind het nog steeds lastig te geloven maar we hebben een heel jaar in taking stage gezeten voordat een ander vriendin perongeluk had verklapt dat hij me vorig jaar leuk vond. Ik was best verrasst want ik had toen een hele grote crush op hem. Even later vroeg diezelfde vriendin aan hem of hij me nog leuk vond en hij zei 'een klein beetje'. Nou, we hebben nu verkering dus ik denk niet dat het een klein beetje is. Ik ken hem wel in het echt en heb hem ook in het echt gezien, dit is geen online relationship ookal als we meeste dingen online doen.

 

Maar, ik ben een klein beetje onzeker over een paar dingen.

Ik heb nooit jongens zo leuk gevonden dus ik weet niet percé of het heel anders is met meisjes (de enige paar relaties die ik vroeger had was met meisjes ja). Ik heb besloten dat ik gewoon comfortabel ben met elke gender dus dan maakt het me niks uit welke pronouns iemand gebruikt. Gelukkig is hij bi dus als ik ooit een jongen voel dan verandert er niks. En ik weet niet wat voor soort cadeautjes hij leuk vind :(

We wonen ver van elkaar. 2 uren autorijden en ik mis hem erg. Mijn ouders willen niet dat ik naar zijn stad ga en zijn ouders laten hem niet hier komen omdat het te ver is en ook door andere redenen. 

We hebben nog niet eens een maand en veel mensen zeggen veel dingen erover en ik wordt snel pissig op überhaupt iemand die iets negatiefs over ons zegt. Ik wordt vaak gewoon door vriendinnen geshipt met andere jongens en als ik zeg dat ik dat gewoon niet fijn vind omdat ik erg van mijn partner houd, wordt er niks anders aan gedaan en dat irriteert mij. Sommige mensen zeggen dat wij niet goed bij elkaar passen omdat hij bi is en leunt naar mannen en ik ben bi en leun naar vrouwen. Maar het kan mij niks schelen dat hij een jongen is en het scheelt hem ook niks dus ik snap niet wat het probleem is.

 

Maar als we dat weg zetten vind ik dat ik wel die mensen kan negeren en dat hij niet makkelijk van gevoelens verandert en een best eerlijk persoon is. Hij is best droog, maar hij is zeker niet droog als we prive texten weer :)

Als ik kan autorijden dan wil ik wel als eerst hem weer bezoeken. Hij is echt zo kostbaar voor mij.