Skip to main content
Vraag

hoe vindt/behoud ik een relatie

  • November 18, 2024
  • 3 reacties
  • 61 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Hallo ik ben henk 15 jaar (neppe naam echte leeftijd)

 

 

Ik kwam er laatst achter bij mezelf dat ik graag een relatie wil maar ik heb geen flauw idee met wie hoe vindt je zo iemand en hoe weet je of je wel geschikt bent voor een relatie.

 

Bedankt voor het lezen (mogelijk reageren) van mijn vraag

 

Groetjes henk

3 reacties

Lievie
Forum|alt.badge.img
  • Net nieuw
  • November 19, 2024

Hoi hoi!

 

Een relatie is iets wat je tegen moet komen. Als je er voor gaat zoeken, dating apps of dergelijke (niet dat dat kan op deze leeftijd) zoek je voor liefde. Het kan wel voelen als echt, maar je zult niet de vlinders in je buik voelens die je wel voelt als je bijvoorbeeld een klasgenoot ofzo leuk vindt. De goede persoon komt voor jou wel. Als iemand jou verkering vraagt, denk dan na of je echt met deze persoon een toekomt wilt/ziet, en of je echt van die persoon houdt. 

 

Ik hoop dat dit een beetje helpte!

Succes!


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • November 19, 2024

@Lievie 

 

Bedankt voor de reactie maar als ik moet gaan wachten op iemand anders kan het misschien morgen zijn of over 5 jaar

 

Ik heb vandaag met iemand erover gepraat en we zijn tot de conclusie gekomen dat ik wel moet afwachten maar dan zelf meteen de eerste stap zet


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • February 28, 2026

Een update ik zit nu al een paar maanden in een relatie met de meid van mn dromen en zie er ook een toekomst in. Nog bedankt voor je advies ​@Lievie