Skip to main content
Vraag

‼️‼️‼️DRINGEND ADVIES NODIG. Naar een jongens huis in geheim

  • October 26, 2024
  • 3 reacties
  • 162 Bekeken

anonymous23648
Forum|alt.badge.img+1

Haii,

Ik probeer dit zo kort mogelijk uit te leggen. 

 

Ik heb een jongen ontmoet online en we spreken elkaar nu voor een week. We hebben 3x gebeld in de avond, we sture tiktoks naar elkaar en chatten elke dag. Hij heeft duidelijk gemaakt dat ie mij wil zien en me leuk vindt. Hij is 2 jaar ouder dan mij, ik ben 15. Nu de vakantie is begonne vroeg hij of ik bij hem thuis kon komen op maandag. Zelf vind k dit eng want ben nog nooit bij een jongen thuis geweest, niet eens bij mn eigen vriendinnen. Plus, ik ken hem een week. Ik hem hem gezegd dat ik nog niet weet of ik kom maar dat ik denk van wel. Zn huis is 8 min fietsen bij mij vandaan. Ook heeft hij gezegd dat hij me wilt zoenen etc wnr ik bij hem ben. Eerder heb ik hem vertelt dat ik na een tijdje in een relatie pas gemeenschap wou hebben. denk dat ie dat is vergeten. Maar nu vind ik het nie meer zo erg om niet te wachten. Toch wil ik het niet gelijk doen wnr ik hem voor de eerste keer zie. Tips?

 

Ook is het in mn familie schande om gemeenschap te hebben, uberhaubt op deze leeftijd en zonder te zijn getrouwd. Ook mag ik nie eens met jongens afspreken. Dus moet ik het in t geheim doen. Heeft iemand tips over wat ik mn familie kan zeggen, wanneer ik met de fiets naar hem moet gaanm???

3 reacties

Forum|alt.badge.img+3
  • Praat goed mee
  • October 26, 2024

Miss eerst in het openbaar afspreken waar veel mensen zijn bij in de stad of park en dan kan je beslissen wat je wilt doen


Forum|alt.badge.img+2

Hee,

Ik vind het niet zo’n goed idee om naar zijn huis te gaan terwijl je hem pas een week kent. Er kunnen rare dingen gebeuren. Het is ook online,  dat is altijd anders. Als jullie toch willen afspreken zou ik beginnen op een plek zoals het park/dorp, ga samen een ijsje halen. 


Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • March 9, 2026

Omdss guyss das echt lang geleden maar ik leef nog wahhaah.

eff storytime. Ik ben uiteindelijk wel gegaan en ik kwam daar aan eerste red flag, hijs was bijna korter dan mij, nooit gezegd. Hij was opzicht gwn normaal alleen soort van straat jongen dus ik wist al ja nee. Hij ging ook rare dingen praten dus ik dacht al nonono We hebben niks gedaan ofz gwn film gekeken daarna na een maand ofzo zijn we gestopt met praten maar ik ga echt stuk. Dat was echt het eerste ding de eerste stap in mijn fase met jongens afspreken enzo. Hierna heb ik dit vaker gedaan met andere jongens en ja was wel n avontuur.  Nu is dat allemaal voorbij ben ouder en wijzer en leef nog

 

xx