Skip to main content

heftige ruzie in de klas

  • June 5, 2025
  • 2 reacties
  • 63 Bekeken

Paarse Badeend
Forum|alt.badge.img+2

Hai

dus in mijn klas is er iets heftigs gebeurd. 
er was dus een meisje, laten we haar even (zo heet ze niet) Luna noemen.

dus Luna zei iets over (laten we haar even Hannah noemen) Hannah haar geloof. Ze zei ook dingen over haar moeder (die overleden aan kanker was) 
daar was zij niet blij mee (wat begrijpelijk is) dus haalde ze een vriendin er bij. 
die vriendin haalde er ook vriendinnen bij en toen stond Luna er helemaal alleen voor. Ze werd veel uitgescholden en bedreigd. Ze zouden haar in elkaar slaan (dat zeiden ze in de groepsapp) Luna zit in de Andere groep 8. Luna werdt zelfs aangespoord om zelfmoord te plegen, ze stuurden naar haar Kyswat kill yourself betekent. Luna durfde niet meer naar school te komen.  Nu is ze gelukkig wel weer op school, maar er wordt nogsteeds over haar geroddeld.

nou dat was het weer… sorry voor het heftige verhaal.

2 reacties

  • June 5, 2025

Hallo ​@Maggiethegirl 

Wat zielig voor luna. 

Ze moet geen domme dingen zeggen, maar dit is wel heel erg 🫥

Heeft luna het al met docenten over gehad of volwassenen. Want dit is niet meer oke. 

Ik hoop voor luna dat als ze naar de middelbare dat dit ophoud. 

Sterkte voor luna 😉

Groetjes badeend 


ben_author
Forum|alt.badge.img+1
  • Praat goed mee
  • June 5, 2025

Hoi Maggie,

Wat ontzettend heftig en verdrietig om te lezen wat er in jouw klas is gebeurd. Het is heel goed dat je dit deelt — dit soort situaties mogen echt niet genegeerd worden.

Wat er tegen Luna is gezegd en gedaan, is echt niet oké. Iemand uitschelden, bedreigen en zeggen dat ze zichzelf iets aan moet doen, is heel ernstig en kan diepe wonden achterlaten. Dat is pesten en online haat op een manier die nooit geaccepteerd mag worden.

Ook al heeft Luna misschien iets verkeerds gezegd over Hannah en haar moeder — wat natuurlijk ook niet oké is — dat geeft niemand het recht om haar zo heftig aan te vallen of haar zelfs pijn te willen doen. Twee fouten maken geen goed.

Ik hoop dat er volwassenen op school zijn die hiervan weten, zoals een leraar of de directeur. Dit soort dingen moeten echt serieus genomen worden, want het gaat om iemands veiligheid en mentale gezondheid. Misschien kun jij of iemand anders die erbij was het aankaarten, als dat nog niet is gebeurd.

En fijn om te horen dat Luna weer op school is, maar roddels kunnen ook heel pijnlijk zijn. Mensen vergeten soms hoe veel woorden kunnen doen. Iedereen verdient een tweede kans en een veilige plek op school.

Je klinkt als een betrokken en zorgzaam persoon, Maggie. Blijf dat vooral, want mensen zoals jij maken een verschil.

Liefs,
Ben