Skip to main content
Vraag

Van onderen scheren

  • December 17, 2025
  • 3 reacties
  • 123 Bekeken

Big S
Forum|alt.badge.img

Big S hier, met deze keer een big problemo,

Ik merk dat ik nogal lang schaamhaar heb, niets mis mee ofzo, maar elke keer tijdens het scheren krijg ik het er niet lekker genoeg af. Sure, als ik langer de tijd zou nemen ja dan gaat dit wel, maar wil geen uren bezig zijn. Boys en girls hoe doen jullie dit? Let me knoww

 

Vriendelijke groetjes de grote S!

3 reacties

Yusa
Forum|alt.badge.img+14
  • Vaste gast
  • December 17, 2025

Hahaha ik doe dat niet 😂 het is wel een flinke bos maar ik heb er geen last van ofzo. Tips heb ik eigenlijk niet want ja wat hier ⬆️ staat. Doe ik dus niet. Schijnt vlgs mij wel ontharingscrème ofzo te bestaan. En je moet er natuurlijk wel wat tijd voor nemen, in 1 minuut komt het toch niet goed denk ik. 

 

Liefs Yusa 😘😘

 


Yusa
Forum|alt.badge.img+14
  • Vaste gast
  • December 17, 2025

Ehm, ik zie trouwens wel dat wat ik heb gestuurd voor bovenlichaam is, maar bij de 2e afbeelding staat er dat ze ook voor intieme zone hebben. 


NN15000
Forum|alt.badge.img+10
  • Vaste gast
  • December 17, 2025

Eerst goed kort maken en dan elke keer goed bij houden ik doe het elke week 2 x dan houd ik het goed bij.