Skip to main content
Vraag

wat moet ik doen, ik voel me zo kut

  • August 17, 2025
  • 2 reacties
  • 31 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Pff idk wat k moet doen k ben niet depri getest mr k voel me zoo kut k ben al onzeker maar iedere keer komen er weer bewijzen dat k niet goed genoeg ben of dat k te dik ben etc ben me beste vriendin kwijt geraakt die k al 7 jaar ken mijn lievelings begleiding werkt 3 weken op een andere groep maar zij is de enige met wie ik wil praten en als k dus niet kan praten en ne hoofd te vol is wil ik soms ook Dome dingen gaan doen op me arm🥲 maar ja always smil he ben ook al vanaf groep 3 gepest en nu nogsteeds

2 reacties

Wolf
Forum|alt.badge.img+19
  • Ster
  • August 17, 2025

Ik zou met iemand praten hierover. Het is niet goed om er mee te blijven lopen. Wellicht kan je een ouder, of mentor vragen, of naar 113 te bellen als je zm gedachtes heb.

xx liefs Wolf 🐺


NN15000
Forum|alt.badge.img+10
  • Vaste gast
  • August 17, 2025

Ja probeer met iemand anders te praten of als je aangeeft dat je veilig en fijn voelt bij die persoon om.mee te praten misschien kan het .

Maar je zegt dat je dik bent nou ken ik je niet maar denk dat het wel mee valt .

Weet je pas wie dik waren dat zijn die vrouwen op tlc  1000pond wogen die zijn pas dik .

Dus als mensen dat tegen je zeggen gewoon linker oor in rechter oor uit