Skip to main content
Vraag

Miss ben ik hypersexual 😧

  • June 11, 2025
  • 1 reactie
  • 53 Bekeken

Bit10
Forum|alt.badge.img+2

Laatste tijd merk ik alweer dat ik achteruit ga (ik was dat al door het pesten enzo)

maar waar ik nooit voor open heb gestaan is dat ik misschien denk dat ik hypersexueel ben (BTW HET IS EEN DISORDER NIET EEN SEXUALITY!!!) omdat ik steeds heftige nsfw gedachtes (op random moments) heb en mezelf (yk yk?) terwijl ik het nie wil😧, en me  er rot over voel

 

btw ik had deze issue toen ik 8(?)-10 was door shit waar klasgenoten me erin hadden gesleept (met sa, en steeds over seggs/fetishes praten)

 

ik wil echt help voordat er iets met me gaat gebeuren :( (idk of ik met me ouders over wil hebben omdat ze dan  denken dat ik een freak ben of dat ze de puberteit de schuld geven)

 

stay safe gang :)

1 reactie

Wolf
Forum|alt.badge.img+19
  • Ster
  • August 2, 2025

Hey ​@Bit10, het is heel belangrijk om te weten dat jij niet raar bent of een ‘freak’. Deze gevoelens en gedachten kunnen voorkomen bij mensen die moeilijke dingen hebben meegemaakt, zoals wat jij beschrijft over wat er in de klas gebeurde. Dit is heel normaal!

xx liefs Wolf 🐺