Skip to main content

het leven voelt als een videogame en ik word gek

  • nov. 2, 2026 4:05 p.m. UTC
  • 2 reacties
  • 12 Bekeken

mmarco
Forum|alt.badge.img+4

hey forumgebruikers, het spijt me dat ik niet echt online ben geweest, goed, dus het leven gaat helemaal gek en ik deed een paar dagen geleden nog een zelfmoordpoging. het voelt alsof het leven een videogame is en dat ik de enige is die dat door heeft. ik ben bezig met een game te maken dus ik weet al wat je moet gaan coderen als je iets wil doen in de spel. ik zie bijv mn vriend en dan denk ik meteen iets van show (insert naam) ofzoiets (zo werkt het in Ren'py). ik word oprecht bang en eenzaam als ik aan dit denk. ik doe nogsteeds sh en zegt mijn hoofd: "als je niet meer doet (….) gaat E interesse aan je verliezen" of iets dergelijks. je kan wel denken dat het leuk is dat je denkt dat het leven een videogame is maar het is pure hell. iemand tips?

 

tekst aangepast door De Kindertelefoon ivm forumregel 6: plaats geen triggerende informatie.

2 reacties

Forum|alt.badge.img+1
  • Weet de weg
  • nov. 2, 2026 7:08 p.m. UTC

Heyy, wat erg dat je je zo slecht voelt!

Weet je waarom het is dat het voelt alsof je in een game leeft? Is er iets speciaals gebeurd waarna het begon?

Ik heb vaak last van een soort visioenen van oude traumatische gebeurtenissen, dit kan ik dan nadat het is afgelopen opschrijven en ze zo een beetje verwerken.

Ik weet niet of dit voor jou kan helpen maar ik hoop dat je er iets aan hebt!


mmarco
Forum|alt.badge.img+4
  • Topic-opener
  • Vaak actief
  • nov. 2, 2026 8:08 p.m. UTC

​@BCJ , het game-gedoe begon eenbeetje toen ik leerde coderen. ik kan ook niet stoppen mn spel af te maken want ik wil geen interesse verliezen in dat, ik ben al heel ver met mn spel