Skip to main content
Vraag

depressie?

  • November 2, 2023
  • 3 reacties
  • 54 Bekeken

hoi,

ik ben de laaste tijd bezig met self harm, te veel medicatie inemen, niet etten

en me ouders zien da niet

3 reacties

Forum|alt.badge.img+1
  • Praat goed mee
  • November 2, 2023

Hey! 

Ik weet natuurlijk niet waarom je dit doet en hoelang , maar als je het doet om van je metalen pijn af te komen zou ik me wel zorgen maken.  

Als je er anoniem wilt over praten kan dat hier , maar ook bij de kindertelefoon chat zelf  , of bij 113 zelfmoord preventie lijn . Die zijn er om mensen te helpen met zm gedachten . 

 

Voor nu hoop ik dat het goed gaat 

Veel sterkte 

Liefs anoniempje xx


Monkeyboy08
Forum|alt.badge.img+12
  • Topper
  • November 3, 2023

Hey @Anoniem_meisje123,

Dit kan inderdaad een depressie zijn, Vervelend dat je dit hebt. Je kan er het beste over praten met iemand,  met een vertrouwenspersoon, mentor, de kindertelefoon, er zijn vast genoeg mensen die je kunnen helpen.  

Groetjes, @Monkeyboy08


  • Net nieuw
  • November 6, 2023

hoi hoi! 

 

vervelend voor je, ik heb iets soortgelijks.  wat voor mij helpt is als ik wil snijden, is een ijsklontje pakken en in mijn hand laten smelten met mijn hand er volledig omheen, heel hard op een papier krassen, met een elastiekje om mijn pols. groetjes