Skip to main content
Vraag

Ben ik depressief?

  • June 11, 2023
  • 4 reacties
  • 85 Bekeken

Forum|alt.badge.img

hoi 

ik merk de laatste tijd dat ik minder lol haal uit de dingen die ik vroeger leuk vond en mijn vrienden doen de laatste tijd ook niet meer aardig en sluiten me buiten mijn ouders doen vervelend en geven het gevoel dat ze me niet meer willen school gaat slecht ik begin een beetje wanhopig te worden en ik sla mezelf ik weet gwoon niet wat ik moet doen iemand help me alsjebllieft

groetjes siep

4 reacties

  • June 11, 2023

Ja, het kan zijn dat je depressief bent maar wij kunnen hier diagnose stellen. Als je het zeker wilt weten moet je een keer een afspraak maken bij de huisarts.


Forum|alt.badge.img
  • Topic-opener
  • Net nieuw
  • June 11, 2023

kan ik daar zonder mijn ouders een afspraak maken?

 


  • June 11, 2023

Zou kunnen, maar ik ben geen dokter en kan er dan niet veel meer over zeggen dan, als je het zeker wilt weten maak dan een afspraak bij je huisarts, leg het probleem voor en bespreek het! Een huisarts is de enige die jou kan vertellen of je depressief bent.  Of bel/chat een keer met KT?

En ja je kan zonder je ouders naar de huisarts!!!


  • June 12, 2023

Op deze site staat informatie over de huisarts. Zoals @tim16  en @TikTak al zeggen kunnen wij geen diagnose stellen.