Hé nu het ‘‘s avonds kouder is ben ik nieuwsgierig hoe jullie nu slapen kwa kleren en slaapkamerraam
Ik draag een hoodie als ik ga slapen met een pyama broek
aubien krijg je dan niet een stijve tijdens het slapen van de wrijving
van de lakens
Hai,
ik doe het raam dicht maar het luchtrooster laat ik wel open, slaap met een pyjama broek, t shirt en 2 dekbedden.
groetjes
Hii,
Ik heb het raam soms op een kier en als het heel koud is helemaal dicht met de luchtrooster open. Heb een winterdekbed met soms een kruik en een pyjama ( broek en shirt) aan.
Doei
aubien krijg je dan niet een stijve tijdens het slapen van de wrijving
van de lakens
Ik slaap zomer en winter met de raam een stukje open (kiep). En ik draag ook altijd alleen een onderbroekje. Als ik ergens logeer heb ik een pyjama jasje met korte pyjama broek.
Ik slaap altijd met raam open voor mij is dat heel fijn. Verder heb ik dikke pyjama aan en dat zorgt er voor dat ik t lekker warm heb. Ik heb dikke deken (3 zelfs) maak ook vaak een kruik en ik foe n t shirt van mr vader om me nek, zo eord k niet verkouden
Ik draag een luier (plas helaas in bed) en meestal een romper/t shirt. Ook een dik dekbed natuurlijk. Ramen meestal dicht. Ben 16
Hé nu het ‘‘s avonds kouder is ben ik nieuwsgierig hoe jullie nu slapen kwa kleren en slaapkamerraam
Ik ben 14 en slaap gewoon in mijn boxershort en soms naakt mij maakt het niet veel uit dat het kouder is
In mn onderbroek en nachtshirtje. Als het mega heet is in alleen mn omderbroek
Raam staat altijd op kiertje dus ook ‘s nachts (zomer iets meer open) .Mijn slaapkamerdeur is meestal dicht en zeker als ik slaap
In mn onderbroek en nachtshirtje. Als het mega heet is in alleen mn omderbroek
Raam staat altijd op kiertje dus ook ‘s nachts (zomer iets meer open) .Mijn slaapkamerdeur is meestal dicht en zeker als ik slaap
Mijn deur staat altijd open, dan waait het een beetje door. Zomer èn winter. Ik heb het nooit koud, hooguit de eerste minuut met nachten zoals nu ( -4°C )
Of zijn er 'bespieders' in huis? (Dat is hier gelukkig niet)
Ik ben 15 en ik slaap of naakt als t warm is of met alleen een boxer of slip
Als het kan slaap ik naakt. Als het koud is in een slaapshirtje. Ik laat het raam het liefste op een kiertje.
Onderbroek dikke deken raam altijd ver los
Mijn vertrouwde slaapshirtje valt nu echt uit elkaar: meer gat dan shirtje, zeg maar. Dus ook mét shirtje is het eigenlijk zo goed als zonder, haha!
Hey in super mooie slaapjurkje of als te warm is allen in string
Reageer
Welkom
Nog geen account? Maak een account aan
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.